https://www.instagram.com/zsoiztrzemeszno/
https://www.tiktok.com/@zsoiz_trzemeszno

Nauczyciele

Lp.Imię i nazwisko nauczycielaPrzedmioty nauczania
1.Maciej AdamskiHistoria i Historia i teraźniejszość
2.Anna BadowskaPrzedmioty Zawodowe w Technikum Logistycznym
3.Andrzej BalcerzakPrzedmioty Zawodowe w Szkole Branżowej I Stopnia
4.Ewelina BanaszkiewiczPrzedmioty Zawodowe w Technikum Organizacji Turystyki
5.Elżbieta BartkowskaBibliotekarz
6.Aneta BartzPrzedmioty Zawodowe Ekonomiczne
7.Krzysztof CelkaPrzedmioty Zawodowe w Technikum Logistycznym
8.Arkadiusz ChojnackiWychowanie Fizyczne i Informatyka
9.Jan DzimianJęzyk Polski
10.Michał GrobelskiPrzedmioty Zawodowe w Technikum Informatycznym
11.Patrycja Grochowska-JuszczykPedagog Szkolny
12.Grzegorz GrzegorekWychowanie Fizyczne
13.Marika JaskułaChemia
14.Marcin JaroszGeografia i Wiedza o Społeczeństwie
15.Ks. Łukasz JaworskiReligia
16.Natalia JurkiewiczPsycholog
17.Dorota KaniewskaJęzyk Polski
18.Justyna KubalewskaNauczyciel Współorganizujący Kształcenie
19.Piotr KubalewskiJęzyk Angielski
20.Halina KosmowskaPedagog Specjalny
21.Bożena KupczykChemia
22.Radomir LaskowskiGeografia
23.Barbara LisJęzyk Niemiecki
24.Sylwia LiszkowskaDyrektor, Przedmioty Zawodowe Ekonomiczne
25.Piotr ŁukiewskiWychowanie Fizyczne i Edukacja Dla Bezpieczeństwa
26.Jacek MacińskiPrzedmioty Zawodowe Mechaniczne, Biznes i Zarządzanie
27.Justyna MaciejewskaJęzyk Polski
28.Marlena MarkowskaWicedyrektor, Język Niemiecki
29.Joachim MarkowskiPrzedmioty Zawodowe w Technikum Logistycznym
30.Agnieszka Mikołajewska-WełnitzWychowanie Fizyczne
31.Tatevik Petrosyan-ChudzińskaJęzyk Angielski
32.Mariusz PrzyborskiPrzedmioty Zawodowe w Technikum Informatycznym
33.Malwina PrzybylskaJęzyk Hiszpański
34.Rafał RynarzewskiPrzedmioty Zawodowe Mechaniczne i Automatyczne
35.Krystian RybickiNauczyciel Współorganizujący Kształcenie
36.Marzena Stojek-KowalikJęzyk Rosyjski
37.Aneta SzarzyńskaBiologia
38.Sławomira SzymajdaJęzyk Angielski
39.Beata SzymańskaJęzyk Angielski
40.Jacek ŚlachciakFizyka, Informatyka i Przedmioty Zawodowe w Technikum Informatycznym
41.Piotr TarłowskiPrzedmioty Zawodowe w Technikum Informatycznym
42.Alicja Toczko-BurdaJęzyk Angielski
43.Aurelia Tycka-WitekMatematyka
44.Ks. Adam WawrzyniakReligia
45.Jagoda WoźniakJęzyk Polski
46.Mateusz WoźniakInformatyka i Przedmioty Zawodowe w Technikum Informatycznym
47.Iwona WolffMatematyka
48.Piotr ZielińskiHistoria i Wiedza o Społeczeństwie
Facebook