https://www.instagram.com/zsoiztrzemeszno/
https://www.tiktok.com/@zsoiz_trzemeszno

Godziny dostępności

Lista dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023-2024

Lp.Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzinySala
1Adamska Ilona 
2Adamski Maciejśroda14.30 – 15.30pokój naucz.
3Badowska Annawtorek8.40 – 9.40pokój naucz.
4Balcerzak Andrzejponiedziałek13.30 – 14.30warsztaty
5Banaszkiewicz Hieronimśroda14.30 – 15.30pokój naucz.
6Bartz Anetaczwartek13.30 – 14.30pokój naucz.
7Celka Krzysztofponiedziałek14.00 – 15.0010
8Chojnacki Arkadiuszponiedziałek11.30 – 12.30gabinet wf
9Dzimian Janpiątek14.30 – 15.3015
10Grobelski Michałwtorek16.10 – 17.10pokój naucz.
11Grochowska-Juszczyk Patrycjaśroda13.00 – 14.0011
12Grzegorek Grzegorzczwartek11.30 – 12.30gabinet wf
13Jaskuła Marikaśroda, czwartek11.30 – 12.45pokój naucz.
14Jarosz Marcinczwartek16.00 – 17.00pokój naucz.
15Jaworski Łukaszwtorek16.05 – 17.05pokój naucz.
16Jurkiewicz Nataliaponiedziałek15.30 – 16.3011
17Kaniewska Dorotaponiedziałek15.15 – 15.45pokój naucz.
18Kubalewska Justynaśroda13.40 – 14.40biblioteka
19Kubalewski Piotrponiedziałek10.35 – 11.35pokój naucz.
20Kosmowska Halina  
21Kupczyk Bożenaśroda9.45 – 10.15pokój naucz.
22Laskowski Radomirczwartek12.30 – 13.30pokój naucz.
23Lis Barbarawtorek14.30 – 15.30pokój naucz.
24Liszkowska Sylwiawtorek15.00 – 16.00gabinet dyrektora
25Łukiewski Piotrwtorek15.00 – 16.00gabinet wf
26Maciński Jacekczwartek10.35 – 11.30pokój naucz.
27Maciejewska Justynawtorek16.05 – 17.05pokój naucz.
28Markowska Marlenaponiedziałek14.00 – 15.00gabinet dyrektora
29Markowski Joachimpiątek16.05 – 17.0519
30Mikołajewska – Wełnitz Agnieszkaponiedziałek, wtorek, środa14.25 – 14.45sklepik szkolny
31Petrosyan-Chudzińska Tatevikwtorek10.35 – 11.35pokój naucz.
32Przyborski Mariuszwtorek13.30 – 14.30pokój naucz.
33Przybylska Malwinaczwartek9.35 – 10.35pokój naucz.
34Rynarzewski Rafałśroda13.30 – 14.30pokój naucz.
35Rybicki Krystianponiedziałek15.20 – 16.20pokój naucz.
36Stojek- Kowalik Marzenaśroda15.20 – 16.20pokój naucz.
37Szarzyńska Anetaczwartek16.15 – 17.15pokój naucz.
38Szymajda Sławomiraczwartek8.50 – 9.50pokój naucz.
39Szymańska Beataśroda9.40 – 10.40pokój naucz.
40Ślachciak Jacekponiedziałek16.10 – 17.10pokój naucz.
41Tarłowski Piotrczwartek16.10 – 17.10pokój naucz.
42Toczko-Burda Alicja  
43Tycka-Witek Aureliaponiedziałek15.20 – 16.208
43Wawrzyniak Adamśroda8.25 – 9.25pokój naucz.
44Woźniak Jagodawtorek11.30 – 12.30pokój naucz.
45Woźniak Mateusz środa12:00 – 13:00 pokój naucz. 
46Wolff Iwonawtorek8.00 – 9.00pokój naucz.
47Zieliński Piotrponiedziałek 13.40 – 14.40 pokój naucz.
48Bartkowska Elżbietawtorek14.00 – 15.00biblioteka
Facebook