Maraton Chemiczny

  • Napisane przez Bożena Kupczyk
  • Update: 03/03/2018

W środę, 28 lutego 2018 r. około 100 uczniów z 12 szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w VII Maratonie Chemicznym zorganizowanym przez Instytut Ochrony Środowiska PWSZ w Gnieźnie pod patronatem Rektora Uczelni dr hab. Janusza Wiśniewskiego. Wśród walczących znaleźli się także uczniowie naszej szkoły: Kamila Wąsowicz (IIa), Julia Figaj (IIIa), Ilona Kamyszek (IIIa), Klaudia Kirszner (IIIa), Igor Matuszyński (IIIa). Uczniowie w ciągu 195 minut rozwiązywali  42 zadania z chemii organicznej i nieorganicznej na poziomie rozszerzonym w korelacji z zagadnieniami z fizyki i matematyki.

Gratulacje i podziękowania dla wyżej wymienionych uczniów, którzy dzielnie zmagali się z zadaniami 'Maratonu".

 

Czytany 294 razy Ostatnio zmieniany sobota, 03 marzec 2018 19:31

Jesteśmy też tu

Top