Warsztaty z grafiki komputerowej.

W  dniu 2 czerwca 2017 r. odbyła się w naszej szkole VI tura warsztatów z grafiki komputerowej organizowanych we współpracy z Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania oraz Indiana University Purdure Indianapolis (IUPUI) z USA. W warsztatach uczestniczyli zainteresowani uczniowie klasy I i II LO. Prowadzącym zajęcia był profesor Clinton Koch –  wykładowca programów grafiki komputerowej.

W części warsztatowej uczniowie  zmagali się z programem Photoshop pod kierunkiem prof. Kocha i jego studentów.Zajęcia odbywały się w języku angielskim.Goście zwiedzili też Izbę Tradycji szkoły. Uczniowie Hubert Harłożyński i Igor Matuszyński przedstawili  gościom historię naszej szkoły w języku angielskim. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy otrzymali odpowiednie certyfikaty potwierdzające znajomość programu.

 

Czytany 494 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 czerwiec 2017 16:23

Jesteśmy też tu

Top