Zajęli III miejsce w Polsce

 Dnia 3 czerwca 2017 r. w Warszawie w siedzibie Microsoftu odbyło się uroczyste rozstrzygniecie II Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów Matematyka&GeoGebra MaGIK zorganizowanego przez Warszawskie Centrum GeoGeogebry przy Uniwersytecie SWPS.Udział w konkursie polegał na przygotowaniu apletu z wykorzystaniem bezpłatnego oprogramowania GeoGebra (geometria dynamiczna).

W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie LO: klasa I : Karina Ściepura   i  Kamila Wąsowiczklasa II : Hubert Harłożyński  i  Bartosz Jankowski.

Karina Ściepura oraz Hubert Harłożyński zostali finalistami konkursu.Wraz z nauczycielem Aurelią Tycką-Witek zostali zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród podczas której prezentowali swoje prace. Karina i Hubert zdobyli III miejsca w swoich kategoriach.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Czytany 487 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 czerwiec 2017 16:41

Jesteśmy też tu

Top